P - T, s.r.o.
 

Projekty

Heineken Tower Stage, Bratislava

Miesto: Tower 115, Pribinova 25, Bratislava, Slovensko
Investor: J&T Real Estate, a. s.
Prevádzkovateľ: Heineken Tower Stage, s. r. o. 
Celková úžitková plocha: 680 m²
Celkový počet sedadiel: 368
Stupeň ukončenia projektu: realizácia 2008
Generálny projektant: P-T, spol. s r. o. - Juraj Hermann, Patrik Pavlásek, Anton Havlíček, Jana Valachovičová, Daniel Růžička, Daniel Mikunda, Lenka Halinárová, Janka Kramáriková, Martin Medlen

Divadelná sála sa nachádza na prízemí a poschodí administratívnej budovy Tower 115, so vstupmi divákov z foyer obklopeného kaviarenským sedením a obchodmi. Zázemie pre účinkujúcich je prístupné z opačnej strany, teda z predpolia objektu na Pribinovej ulici. Vzhľadom k stiesneným priestorovým danostiam má javisková časť obmedzené možnosti konfigurácie scény. Sála však bola navrhnutá ako multifunkčná, a tak je nedostatok na strane javiska vyvážený zasúvateľnosťou hľadiska, čo dáva možnosť nielen usporadúvania komerčných konferencií, ale aj módnych prehliadok či recepcií.

Celá divadelná prevádzka vychádza predovšetkým z daností obmedzeného priestoru a zo spolupráce so špecialistami na priestorovú akustiku, scénické osvetlenie a ozvučenie, ako aj z dlhoročných skúseností budúcich prevádzkovateľov s umeleckými produkciami na Slovensku, ale aj v divadlách celého sveta. (Slovenské Divadlo Tanca, Umelecký súbor Lúčnica, GASP, Zlaté husle...)

Ladenie farebnosti do prevažne červených tónov bolo želaním choreografa a režiséra Jána Ďurovčíka. Aj preto je možné bočné steny dynamicky nasvecovať počas jednotlivých vystúpení, a zapájať tak interiér do intenzívnych zážitkov divákov aj účinkujúcich.

2008_Heineken Tower Stage
2008_Heineken Tower Stage
2008_Heineken Tower Stage
2008_Heineken Tower Stage
2008_Heineken Tower Stage
2008_Heineken Tower Stage
2008_Heineken Tower Stage

Bývanie

Administratíva

Obchody a služby

Panorama City Showroom
Interiér predajne Enrico Fashion
Interiér predajne Big Mama's
Obchodné centrum Carrefour, Nitra
Carrefour v OC Polus, Bratislava
Carrefour v OC Cassovia, Košice
Carrefour v OC Danubia, Bratislava

Školstvo

Priemysel

Urbanizmus

Urbanistická zóna Pasienky, Bratislava
Obytný súbor v Zlatých Moravciach

Interiér